Історія

Історія школи

Ще за часів Австр-Угорської імперії в селі Лучка було засновано парафіальну школу. Приміщення школи функціонує до сьогодні як корпус №2. Тут була велика класна кімната, обставлена лавами, велика дошка та підвищення, де стояв вчительський стіл.

За Польщі приміщення переділили на дві половини коридором. З однієї сторони було дві класних кімнати, а з другої – покої професора Палеса.

До 1939 року в школі нараховували чотири класи, які об’єднувалися в два учнівські комплекти. Далі учні продовжували навчання в Микулинецькій старшій школі (село Лучка тоді належало до Микулинецького району). За часів німецької окупації школа була читирикласна. Вчителями працювали Дигдалевич Ю. І., Гарматій М.П. (жителі села Лучка), Камінський В.Д.

В 1948 році школа стала семирічною, навчання велося у дві зміни. У школу були направлені вчителі із східних областей України:

Гуцаленко О.М – вчитель історії

Осінчук Г.М. – вчитель географії

Харченко Г.І. – вчитель початкових класів

Урбан М.М. – вчитель математики

Вишневська Т.М. – вчитель російської мови

З 1959 року школа стала восьмирічною. Директором школи була Гуцаленко О.М. В різні роки директорами були: Вишневська Т.М., Маціпура Д.П., Безкоровайний З.А., Свісь А.Л., Цьомик І.П., з 2000 року директором призначено Мигас Марію Євгенівну.

У 1961 році розпочато будівництво корпусу №1. Яке завершилося в 1964 році. В 1985 році здійснено добудову двох класних кімнат з цокольним приміщенням до корпусу №2.

У 1989 році школа стала дев’ятирічною. З 1992 року навчальний заклаж працює у п’ятиденному режимі.

З 2009 року – це комунальний заклад Лучківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Тернопільської районної ради Тернопільської області. Форма власності – комунальна.